Oplata.km.ua

Швидка і безпечна система онлайн платежів за комунальні послуги

iPay.ua – всеукраїнський сервіс прийому платежів в інтернеті

iPay.ua – всеукраїнський сервіс прийому платежів в інтернеті

iPay.ua – це всеукраїнський сервіс прийому платежів в інтернеті, за допомогою якого кожен бажаючий може сплатити за послуги і товари на сайті iPay.ua або на сайті партнера iPay.ua, використовуючи банківську картку Visa або Mastercard будь-якого банку світу.

https://www.ipay.ua/ua/bills/oplata-uslug-hmel-nickogo-rc-online
Хмельницьктеплокомуненерго

Хмельницьктеплокомуненерго

МКП "Хмельницьктеплокомуненерго" надає послуги з опалення, гарячого водопостачання та обслуговування внутрішньобудинкових мереж центрального опалення та гарячого водопостачання в житлових будинках міста домівок міста Хмельницького.

http://www.teplo.km.ua
Хмельницькводоканал

Хмельницькводоканал

Міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал" надає послуги з забезпечення питною водою населення та інших споживачів міста; приймання, транспортування та очищення стічних вод.

http://water.km.ua/
Компанія EasyPay.

Компанія EasyPay.

Сплачуйте комунальні послуги онлайн швидко і безпечно на сайті easypay.ua За допомогою EasyPay ви можете оплатити всі необхідні комунальні рахунки, не встаючи з дивану. Для цього необхідний лише інтернет і банківська картка Visa або MasterCard. 5 причин оплачувати комуналку на сайті easypay.ua Якщо Ви не хочете стояти в довгих чергах, перебуваєте закордоном або просто цінуєте власний час - EasyPay саме те, що Вам потрібно. В даному розділі жителі практично всіх українських міст можуть швидко і безпечно оплатити послуги жкг за лічені хвилини. Тут можна оплатити комунальні послуги онлайн без реєстрації або з реєстрацією. Оплата комунальних послуг онлайн здійснюється будь-якими платіжними картами Visa і MasterCard. Як оплатити комунальні послуги онлайн Виберіть необхідний місто. Якщо Ви не знайшли ваш регіон, ви можете оплатити послугу адресним переказом. Детальніше про послугу написано тут. На сторінці з комунальними послугами вашого міста, виберіть необхідну послугу і натисніть на її іконку. Введіть необхідні реквізити(№ ЖЕКу чи ИД, особовий рахунок та інше в залежності від послуги можуть бути різні реквізити). Натисніть продовжити і перейдіть на сторінку введення реквізитів картки. Ви можете сплатити послугу за допомогою банківської карти. Вкажіть в поля на сторінці реквізити діючої карти: номер, термін її дії та CVV2-код (три цифри на звороті картки)

https://easypay.ua/ua/utility/hmelnickiy
Комунальне підприємство "Південно-Західні тепломережі"

Комунальне підприємство "Південно-Західні тепломережі"

Комунальне підприємство "Південно-Західні тепломережі" надає послуг з тепло- та гарячого водопостачання фізичним та юридичним особам розташованих в Південно-Західному та Гречанському мікрорайонах міста Хмельницького.

http://pivzahteplo.km.ua/
КП „Спецкомунтранс”

КП „Спецкомунтранс”

КП „Спецкомунтранс” надає суб’єктам господарювання всіх форм власності та населенню міста послуги з вивезення і знешкодження твердих і рідких побутових відходів.

http://skt.km.ua/